Euro Truck Simulator 2: Italia

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Euro Truck Simulator 2: Italia to nie lada gratka dla entuzjastów symulatora od czeskiego studia SCS Software, który pozwala graczowi wcielić się w rolę kierowcy ciężarówki. Rozszerzenie (DLC) Italia wprowadza do podstawowej mapy w grze nowy kraj jakim są Włochy, a także związane z nim zróżnicowane krajobrazy, architekturę i zabytki.

Co daje nam to rozszerzenie?

W dużym skrócie, Euro Truck Simulator 2: Italia, rozszerza podstawową mapę w grze o przeszło 11 500 kilometrów dróg oraz 22 włoskie miasta - m.in. Rzym, Neapol czy Palermo. Gracz za kierownicy swojej ciężarówki będzie mógł podziwiać malownicze pejzaże gór Apenin, wybrzeża czy pola uprawne przeplatające dostępne trasy.

Rozszerzenie oferuje takie znane miejsca jak kamieniołom marmuru w Carrara czy największa huta stali w Europie w mieście Taranto. Nie zabrakło również typowych dla Włoch bramki i znaki opłat, regionalnych branż i firm oraz realistycznych skrzyżowań i obwodnic miast. Dodatek wprowadza nowe typy ładunków.

Uwaga!

  • Euro Truck Simulator 2: Scandinavia jest dodatkiem i do działania wymaga podstawowej wersji gry Euro Truck Simulator 2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!