EuroPlus+ Angielski dla dzieci 'Wow!'

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język angielski
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EuroPlus+ Angielski dla dzieci "Wow!" to interaktywny kurs nauki języka angielskiego, przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 8-10 lat znających już podstawy tego języka. Program opracowano na podstawie podręczników z serii "WOW!" fińskiego wydawnictwa edukacyjnego Sanoma WSOY.

Aplikacja jest kompleksowym kursem językowym, dzięki któremu dziecko może doskonalić i ćwiczyć wszystkie umiejętności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Całość kursu to 24 lekcje, w których skład wchodzą 4 lekcje powtórkowe, dodatkowo utrwalające wprowadzony materiał. Kurs został podzielony na 5 rozdziałów. Jego atrakcją są m.in. niezwykle różnorodne ćwiczenia multimedialne, bogato ilustrowane i animowane. Udźwiękowione dialogi, piosenki i rymowanki wplecione w materiał kursu sprawiają, że dziecko bawi się i uczy jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!