EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold Edition - 2 w 1

Strona główna Aktualności

O autorze

Young Digital Planet

wprowadza na rynek EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold Edition - rozszerzoną odmianę swojego sztandarowego kursu językowego wzbogaconą o dodatkowy kurs EuroPlus+ Business English. Takie połączenie daje możliwość nauki języka angielskiego używanego zarówno w kontaktach nieformalnych, jak i biznesowych.

EuroPlus+ Angielski z Cambridge to najbardziej rozbudowana i uniwersalna odmiana z serii multimedialnych kursów EuroPlus+. Obejmuje trzy poziomy zaawansowania (Beginner, Pre-intermediate, Intermediate). Program składa się tysięcy interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo i animacji, a zawarty w nim materiał odpowiada ok. 150 godzinom intensywnej nauki. Materiał językowy kursu umożliwia kompleksowe kształcenie wszystkich sprawności językowych, tzn. mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Szczególnie interesujący jest zintegrowany system oceny wymowy z analizą błędów. Program jest niezwykle pomocny w przygotowaniu do wielu egzaminów (KET, PET) oraz ułatwia przejście na poziom bezpośrednio przygotowujący do FCE.

EuroPlus+ Business English to z kolei program przeznaczony dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing. Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla - znanego na całym świecie autora podręczników językowych, wydanego przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. Poza rozbudowanym systemem rozpoznawania mowy, program zawiera setki interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo itp. Stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu Business English Certificate (BEC).

Wersja Gold Edition zawiera 4 płyty CD Audio z nagraniami pochodzącymi z obu kursów. Dzięki czemu nauka możliwa jest nie tylko przed ekranem komputera, ale również wszędzie tam, gdzie użytkownik ma dostęp do odtwarzacza kompaktowego (lub MP3 po konwersji utworów).

Cena wersji Gold Edition została skalkulowana na poziomie 399,90 zł - takim jak dotychczasowa cena EuroPlus+ Angielski z Cambridge, dodatkowy program - EuroPlus+ Business English - o wartości 249 zł otrzymujemy więc de facto gratis. Równolegle, w ramach noworocznej promocji, producent do 31 stycznia oferuje 20% rabatu na pozostałe produkty.

Wersje demonstracyjne obu programów wchodzących w skład zestawu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Edukacja -> Języki obce

© dobreprogramy
s