EuroPlus+ Business English

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego. EuroPlus+ Business English, kolejny z serii doskonałych kursów firmy Young Digital Planet, przeznaczony jest dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing.

Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla - znanego na całym świecie autora podręczników językowych, wydanego przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. Poza rozbudowanym systemem rozpoznawania mowy, program zawiera setki interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo itp. Stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu Business English Certificate (BEC).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!