EuroPlus+ Business English

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego. EuroPlus+ Business English, kolejny z serii doskonałych kursów firmy Young Digital Planet, przeznaczony jest dla osób znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, posługujących się nim w pracy zawodowej lub w nauce przedmiotów związanych z biznesem, takich jak zarządzanie, finanse czy marketing.

Program przygotowano na podstawie kursu Simona Greenalla - znanego na całym świecie autora podręczników językowych, wydanego przez Macmillan Heinemann ELT z Oxfordu. Poza rozbudowanym systemem rozpoznawania mowy, program zawiera setki interaktywnych ćwiczeń, nagrań, zdjęć, ilustracji, filmów wideo itp. Stanowi doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu Business English Certificate (BEC).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 08.08.2016 21:07

Niestety, ale ta wersja demo nie dość, że przestarzała to jeszcze okrojona do granic możliwości. Tylko jedna lekcja dostępna. Na podstawie dema raczej bym nie polecił.

  #2 01.04.2012 16:02

A ja mam problem, żeby program zainstalować a także usunąć samą instalkę. Pokazuje mi komunikat, że nie mam uprawnień, choć działam jako administrator. Pomysłów braknie co z tym zrobić :(

  #1 22.03.2006 19:26

ten program jest rewelacyjny. Jest poprawna wymowa tekstu można się nagrać i posłuchać jakie się robi blędy. Szkoda że niema pełnej wersji:(