Eurosport LIVE Score Eurosport LIVE Score

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eurosport LIVE Score jest oficjalną aplikacją jednej z największych, ogólnoświatowych sportowych stacji telewizyjnych, dzięki której można na bieżąco śledzić przebieg sportowych turniejów i meczy, wraz z dokładnymi ich opisami, czy zmianami w rankingach.

Po wejściu do aplikacji należy wybrać dyscyplinę sportową, dla której mają być wyświetlane informacje o zawodach. Wybór ten zawsze jednak można zmienić z poziomu menu, gdzie dostępnych jest 9 dyscyplin. Każda z nich posiada indywidualnie dostosowany poziom szczegółowości prezentowanych danych. Największy nacisk został położony na piłkę nożna, w której prócz rozpiski rozgrywek dla poszczególnych pucharów, można też znaleźć np. rozstawienie zawodników podczas meczu. W przypadku innych dyscyplin czasem brakuje opisu przebiegu spotkania, jednak zawsze jest historia rozgrywek danego turnieju, wyników poszczególnych spotkań, jak i daty zbliżających się wydarzeń.

Po wybraniu interesującej nas dyscypliny pojawia się lista turniejów, które jej dotyczą. Plusem aplikacji jest to, iż w tym miejscu pojawiają się również informacje o właśnie odbywających się meczach. Ponadto aplikacja obsługuje powiadomienia. Służą one do przypominania o zbliżających się wydarzeniach sportowych, np. meczach wybranych drużyn. Użytkownik sam wybiera reprezentantów dyscyplin, których mają one dotyczyć. Niestety obecnie wybierać można jedynie pośród drużyn piłki nożnej, rugby i tenisistów. W dodatku sam wybór jest utrudniony przez dość chaotyczny układ listy. Sam fakt istnienia funkcji powiadomień jest jednak zdecydowanie plusem tej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!