r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Eurosport.com

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe

Eurosport.com to aplikacja dla każdego, kto interesuje się sportem. W jednym miejscu zebrane są informacje ze świata sportu, materiały wideo i komentarze ekspertów.

Galeria programu

Aplikacja jednej z najpopularniejszych telewizji sportowych zawiera ogromną bazę wiadomości z niemal wszystkich popularnych dyscyplin. Wygodny i przejrzysty interfejs pozwala na szybkie poruszanie się po aplikacji. Do wyboru mamy zakładki „wieści” – informacje z wybranej dyscypliny, „flesz” – skróty informacji, sekcję wideo i wyniki meczów.

Zawartość multimedialna jest dość obszerna, użytkownik odnajdzie tam wywiady ze sportowcami, ciekawostki ze świata sportu, magazyny Eurosportu i ekskluzywne materiały. Zakładka „live” to aktualnie trwające wydarzenia sportowe na całym świecie. W tym miejscu odnajdziemy także informacje o zakończonych i nadchodzących wydarzeniach.

Dodatkową opcją, przydatną sympatykom sportu, jest możliwość ustawienia powiadomienia o meczu z udziałem ulubionej drużyny czy zawodnika. Można również ustawić przypomnienia o głównych newsach sportowych.

Aplikacja Eurosport.com to z pewnością jedna z ciekawszych tego typu, którą można polecić wszystkim interesującym się sportem. W jednej aplikacji takie osoby znajdą aktualizowane na bieżąco źródło newsów (ponad 100 dziennie), ciekawych wideo (ok. 30 każdego dnia) i relacji live (z fachowym komentarzem tekstowym).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.