Eurosport.com Eurosport.com

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eurosport.com to aplikacja dla każdego, kto interesuje się sportem. W jednym miejscu zebrane są informacje ze świata sportu, materiały wideo i komentarze ekspertów.

Aplikacja jednej z najpopularniejszych telewizji sportowych zawiera ogromną bazę wiadomości z niemal wszystkich popularnych dyscyplin. Wygodny i przejrzysty interfejs pozwala na szybkie poruszanie się po aplikacji. Do wyboru mamy zakładki „wieści” – informacje z wybranej dyscypliny, „flesz” – skróty informacji, sekcję wideo i wyniki meczów.

Zawartość multimedialna jest dość obszerna, użytkownik odnajdzie tam wywiady ze sportowcami, ciekawostki ze świata sportu, magazyny Eurosportu i ekskluzywne materiały. Zakładka „live” to aktualnie trwające wydarzenia sportowe na całym świecie. W tym miejscu odnajdziemy także informacje o zakończonych i nadchodzących wydarzeniach.

Dodatkową opcją, przydatną sympatykom sportu, jest możliwość ustawienia powiadomienia o meczu z udziałem ulubionej drużyny czy zawodnika. Można również ustawić przypomnienia o głównych newsach sportowych.

Aplikacja Eurosport.com to z pewnością jedna z ciekawszych tego typu, którą można polecić wszystkim interesującym się sportem. W jednej aplikacji takie osoby znajdą aktualizowane na bieżąco źródło newsów (ponad 100 dziennie), ciekawych wideo (ok. 30 każdego dnia) i relacji live (z fachowym komentarzem tekstowym).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!