Eurovision Song Contest Eurovision Song Contest 4.3.6

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eurovision Song Contest to oficjalna aplikacja mobilna konkursu piosenki Eurowizja. Znajdziemy w niej aktualne informacje dotyczące wydarzenia, w tym mnóstwo zdjęć oraz fotografii. Ciekawą funkcją programu jest też robienia zdjęć ozdobionych specjalnymi filtrami nawiązującymi do Eurowizji. Za jej pomocą można również głosować w trakcie finału Eurowizji, korzystając ze smartfonu.

Program oferuje wszystkie informacje, które są niezbędne fanom konkursu Eurowizji. Znajdziemy w nim bazę informacji o finalistach (w tym ciekawostki zaprezentowane w formie krótkich wywiadów), teksty ich piosenek, aktualności, mnóstwo zdjęć oraz filmów - także zza kulis przygotowań do finału konkursu.

Ciekawym narzędziem w aplikacji są filtry, które można nałożyć na zdjęcie wykonane przednim lub tylnym aparatem w smartfonie. Program ma wbudowany moduł aparatu, a zanim zrobimy zdjęcie, możemy od razu nałożyć na nie filtr. Baza filtrów jest spora, efekty zawierają m.in. gwiazdy z flagi Unii Europejskiej, oficjalny hashtag Eurowizji oraz logo konkursu z wybraną flagą narodową. Gotowa fotografia może być szybko udostępniona w innych aplikacjach, np. w serwisach społecznościowych.

W aplikacji znajdziemy też sklep, w którym możemy kupić utwory finalistów Eurowizji. Część zawarta w programie pozwala jedynie przeglądać utwory, zakup sfinalizujemy zaś na stronie internetowej sklepu, która otworzy się w przeglądarce internetowej urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!