Eurovision Song Contest 4.1.3

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eurovision Song Contest to oficjalna aplikacja mobilna konkursu piosenki Eurowizja. Znajdziemy w niej aktualne informacje dotyczące wydarzenia, w tym mnóstwo zdjęć oraz fotografii. Ciekawą funkcją programu jest też robienia zdjęć ozdobionych specjalnymi filtrami nawiązującymi do Eurowizji. Za jej pomocą można również głosować w trakcie finału Eurowizji, korzystając ze smartfonu.

Program oferuje wszystkie informacje, które są niezbędne fanom konkursu Eurowizji. Znajdziemy w nim bazę informacji o finalistach (w tym ciekawostki zaprezentowane w formie krótkich wywiadów), teksty ich piosenek, aktualności, mnóstwo zdjęć oraz filmów - także zza kulis przygotowań do finału konkursu.

Ciekawym narzędziem w aplikacji są filtry, które można nałożyć na zdjęcie wykonane przednim lub tylnym aparatem w smartfonie. Program ma wbudowany moduł aparatu, a zanim zrobimy zdjęcie, możemy od razu nałożyć na nie filtr. Baza filtrów jest spora, efekty zawierają m.in. gwiazdy z flagi Unii Europejskiej, oficjalny hashtag Eurowizji oraz logo konkursu z wybraną flagą narodową. Gotowa fotografia może być szybko udostępniona w innych aplikacjach, np. w serwisach społecznościowych.

W aplikacji znajdziemy też sklep, w którym możemy kupić utwory finalistów Eurowizji. Część zawarta w programie pozwala jedynie przeglądać utwory, zakup sfinalizujemy zaś na stronie internetowej sklepu, która otworzy się w przeglądarce internetowej urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Eurowizja, Streamago, LoL, Timebox, Burze nad Polską – najciekawsze programy tygodnia

18
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Skoro udało nam się przetrwać otoczony przesądami piątek 13, zapraszam do przejrzenia listy najciekawszych nowości w naszej bazie programów. BlackMagic Fusion W tym tygodniu ponownie przegląd otwiera program do tworzenia efektów specjalnych w filmach, ale bardziej specjalistyczny niż HitFilm. Chodzi o BlackMagic Fusion, po długiej przerwie wydany w wersji 8 i także dla systemu OS X. Blackmagic Fusion to zupełnie darmowa wersja profesjonalnego oprogramowania, które było wykorzystywane przy produkcji przynajmniej tysiąca kinowych hitów. Efekty są tworzone w wizualnym edytorze, przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi