Eurovision Song Contest - The Official App Eurovision Song Contest - The Official App

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eurovision Song Contest to oficjalny program mobilny europejskiego konkursu piosenki Eurowizja. Aplikacja pozwala głosować na artystów w finale konkursu za pomocą smartfonu, dostarcza aktualności (w tym mnóstwa zdjęć i filmów) związanych z wydarzeniem, pozwala też na tworzenie okolicznościowych selfie.

Program ma prosty i czytelny interfejs, a jego szata graficzna dobrze nawiązuje do "płaskiej" stylistyki systemu iOS. W aplikacji znajdziemy dużo aktualnych informacji o Eurowizji - także tych zza kulis przygotowań do finału. Wzbogacone są one obszernymi galeriami zdjęć oraz filmami.

Aplikacja pozwala głosować na wybranego uczestnika Eurowizji za pomocą smartfona, w trakcie trwania finałowych występów. Dodatkowo, program oferuje możliwość wysyłania przypomnienia, gdy lubiany przez nas artysta będzie miał swój występ.

W programie Eurovision Song Contest znajdziemy obszerne informacje o uczestnikach konkursu Eurowizji, w tym ciekawostki z ich życia, a także noty biograficzne oraz teksty piosenek. Ich utwory możemy również kupić, a to za sprawą modułu sklepu internetowego wbudowanego w aplikację.

Miłośnikom zdjęć powinna przypaść do gustu możliwość robienia zdjęć selfie, ubarwionych okolicznościowymi filtrami Eurowizji. Jest ich sporo, zawierają np. oficjalne hashtagi wydarzenia lub flagi państw - uczestników konkursu wplecione w logo Eurowizji. Fotografie możemy wykonać za pomocą każdej z kamer urządzenia i szybko udostępnić je np. na Facebooku lub do innych zainstalowanych aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!