Eusing Cleaner Eusing Cleaner 5.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eusing Cleaner to darmowe oprogramowanie do optymalizacji systemu operacyjnego i ochrony prywatności użytkownika.

Eusing Cleaner jest bardzo szybkim i skutecznym programem wykrywającym i usuwającym zbędne, nieużywane pliki zalegające na dysku twardym. Oprócz tego oferuje możliwość oczyszczania historii przeglądanych stron internetowych w zainstalowanych przeglądarkach, a także w innych aplikacjach znajdujących się w systemie operacyjnym. Program kasuje niepotrzebne pliki przechowywane w katalogu tymczasowym. Dokładnie usuwa pozostałości z pakietu biurowego Microsoft Office, oprogramowania zabezpieczającego Norton Internet Security, edytora graficznego Adobe Photoshop oraz z zainstalowanych komunikatorów internetowych – MSN Messenger, ICQ czy Skype.

Korzystając z aplikacji możemy również uporządkować poszczególne lokacje w systemie operacyjnym. Czyszcząc zrzuty pamięci, dzienniki zdarzeń, historię ostatnio przeglądanych dokumentów, a także usuwając pliki zalegające w koszu lub fragmenty plików chkdsk. Eusing Cleaner przeprowadza dogłębną analizę całego rejestru systemowego i usuwa z niego wszystkie niepotrzebne i uszkodzone wpisy, nieużywane rozszerzenia plików czy przestarzałe numery seryjne różnych aplikacji.

Program umożliwia przeprowadzania defragmentacji rejestru, w celu przyśpieszenia pracy całego systemu operacyjnego. Nie mogło w nim również zabraknąć menedżera do zarządzania aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem, a także przeglądarki plików indeksowych (index.dat) oraz narzędzia do tworzenia i przywracania kopii zapasowej rejestru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

znalazł i naprawił najwięcej błędów, kompatybilny z Windows 8
brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika
06.01.2013 17:42 • Recenzja do wersji 3.0

Znalazł i naprawił najwięcej błędów z konkurencyjnych bezpłatnych programów, jest naprawdę dobry. Teraz Windows 8 działa mi znacznie szybciej.