Eusing Free Registry Defrag 2.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eusing Free Registry Defrag to darmowa aplikacja przeznaczona do defragmentacji pliku rejestru systemu Windows.

Rejestr systemu Windows z biegiem czasu, instalacją nowych programów staje się coraz większy, a dostęp do jego wpisów coraz dłuższy. W większości przypadków odinstalowanie programu nie jest jednoznaczne z usunięciem wszystkich wpisów zarejestrowanych przez dany program w rejestrze systemowym. Nawet jeśli te dane zostaną usunięte rozmiar rejestru nie będzie się zmieniał. Wynika to z tego, że dane zostaną oznaczone jako puste i pozostaną na swoim miejscu. Defragmentacja rejestru zmniejsza rozmiar pliku rejestru wpływając na zwiększenie ogólnej wydajności systemu.

Program Eusing Free Registry Defrag działa niezwykle szybko pozwalając na defragmentację pliku rejestru w niespełna minutę. Sam proces defragmentacji nie zmienia w żaden sposób zawartości rejestru ani nie defragmentuje fizycznie pliku na dysku. Optymalizacja polega tylko i wyłącznie na zagęszczaniu gałęzi rejestru do możliwie minimalnych rozmiarów.

Gdy proces defragmentacji rejestru zostanie zakończony aplikacja wyświetla krótki raport dotyczący wyników optymalizacji. Aby zmiany wprowadzone po defragmentacji odniosły skutek należy uruchomić ponownie komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekki,skuteczny,bardzo dokładny,darmowy
za każdym razem irytujący komunikat o wsparciu finansowym,który mimo wszystko można pominąć
ocena użytkownika
25.03.2013 18:50 • Recenzja do wersji 2.2

Program jest mały,ale naprawdę robi co do niego należy i do czego został stworzony. Po z defragmentowaniu rejestru programem Auslogics Registry Defrag ten o to program znalazł mi jeszcze nie co ponad 18% po fragmentowanego rejestru co świadczy,że jest bardzo dokładny i pozwala utrzymać nasz rejestr naprawdę w optymalnym rozmiarze.