r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Eusing Free Registry Jump 2.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eusing Free Registry Jump to niewielkie, niewymagające instalacji i darmowe narzędzie, pozwalające wygodnie "przeskakiwać" do wybranych kluczy lub wartości rejestru systemowego.

Program pomimo swojej olbrzymiej prostoty jest użyteczny i potrafi zaoszczędzić czas, który poświęcić trzeba na przeglądanie rejestru Windows w poszukiwaniu danego klucza. Wystarczy, że wkleimy w odpowiednim polu nazwę klucza, klikniemy przycisk 'Jump', a narzędzie automatycznie uruchomi edytor rejestru z wskazanym kluczem lub wartością.

Eusing Free Registry Jump pozwala również zapisywać na liście wybrane nazwy kluczy i w przyszłości łatwo się do nich odnosić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 21.09.2012 17:08

Dziękuję Redakcji za dodanie tego programu do bazy, dla kogoś kto lubi dużo "grzebać" w Rejestrze, jest on niezastąpiony :) tylko czemu nota 5.0, hmm :/

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.