Eusing Maze Lock 4.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eusing Maze Lock to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające blokowanie dostępu do komputera podczas naszej nieobecności. Działa ono na podobnej zasadzie co mechanizm odblokowywania ekranu w smartfonach i tabletach z systemem Android, pozwalając na dostęp do komputera jedynie po narysowaniu zdefiniowanego wcześniej kształtu.

Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które podczas codziennej pracy z komputerem często opuszczają swoje stanowisko pracy i niekoniecznie chciałyby, aby w czasie ich nieobecności ktoś szperał w ich prywatnych dokumentach, zdjęciach itp. Z pomocą Eusing Maze Lock możemy wygodnie zabezpieczyć dostęp do komputera przed niepowołanymi osobami, a nieudana próba "logowania" zablokuje możliwość ponownej próby na 60 sekund i uruchomiony zostanie alarmowy sygnał dźwiękowy.

Sam proces blokowania ograniczać się może do kliknięcia ikonki narzędzia w zasobniku systemowym. Proces ten inicjowany może być również za pośrednictwem skrótu klawiszowego lub całkowicie automatycznie podczas braku aktywności użytkownika. Odblokowanie dostępu do systemu możliwe jest wyłącznie po "narysowaniu" przy użyciu wyświetlonych na ekranie kropek zdefiniowanego wcześniej kształtu. Opcjonalnie każda z nich oznaczona może być przez literę, wtedy wystarczy w odpowiednim polu wpisać ich sekwencję, odpowiadającą wspomnianemu kształtowi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!