Evalaze Free Edition Evalaze Free Edition 2.2.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Wirtualizacja
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Evalaze to bezpłatna odmiana narzędzia, umożliwiającego wirtualizację aplikacji w systemie Windows. Pozwala ono na uruchomienie większości najpopularniejszych programów w odizolowanym od systemu wirtualnym środowisku, a także ich przenoszenie pomiędzy różnymi komputerami bez konieczności instalacji.

Narzędzie w czasie swojego działania wykonuje dwie tzw. migawki systemu, przed i po instalacji oprogramowania, które chcielibyśmy zwirtualizować. Wszystkie skojarzone z nim komponenty, tj. pliki, wpisy w rejestrze itp. umieszczane są we wskazanej przez użytkownika lokalizacji. Evalaze pozwala na wirtualizowanie aplikacji i gier w dwóch trybach, całkowicie odizolowanym od środowiska operacyjnego oraz umożliwiającym na interakcję (współdziałanie) z nim.

Evalaze jest programem prostym w obsłudze i oferuje przyjazny początkującym użytkownikom kreator wirtualizacji. Z jego pomocą testować możemy np. nieznane aplikacje bez obaw, iż te wyrządzą jakiekolwiek szkody w systemie Windows. Narzędzie dobrze sprawdza się również podczas przenośnych wersji ulubionych programów oraz gier.

Pomimo braku polskiej wersji językowej Evalaze nie powinno przysporzyć żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom. Atutem narzędzia jest również brak konieczności jego instalacji w systemie - jest ono gotowe do użycia tuż po pobraniu.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna daje możliwość wirtualizacji aplikacji i gier, których rozmiar nie przekracza 1 GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!