Eve by Glow - Period Tracker Eve by Glow - Period Tracker 3.9.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eve to nagradzana aplikacja dla młodych kobiet, pomagająca śledzić i kontrolować stan zdrowia i życie seksualne. Eve pomaga zrozumieć takie zagadnienia, jak jakość współżycia, antykoncepcja, kontrola urodzin, owulacja, symptomy różnych faz cyklu menstruacyjnego i wiele innych zagadnień, o których często się kobiet nie uczy.

Eve pozwala prowadzić szczegółowy dziennik aktywności seksualnej, samopoczucia i zdrowia, na podstawie którego można dowiedzieć się więcej na temat kobiecego ciała, płodności i lepiej poznać swoje ciało, by czerpać większą satysfakcję z seksu. Na podstawie zgromadzonych danych mechanizmy stojące za Eve znajdują unikalne wzorce w cyklu każdej kobiety.

To wszystko zostało ubrane w zabawną szatę graficzną i uzupełnione dostępem do społeczności, ciekawostkami, quizami i wieloma elementami rozrywkowymi. Ponadto aplikacja codziennie dostarcza informacje na temat bieżącego stanu zdrowia i punktu w czasie cyklu.

Logowanie do Eve jest możliwe tym samym kontem, co do innych aplikacji producenta, można więc korzystać z nich na zmianę, zależnie od sytuacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!