Eve by Glow - Period Tracker 2.9.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eve to aplikacja dla młodych kobiet, pomagająca śledzić i kontrolować stan zdrowia i życie seksualne, profesjonalnie i z humorem jednocześnie. Eve pomaga zrozumieć takie zagadnienia, jak jakość współżycia, antykoncepcja, kontrola urodzin, owulacja, symptomy różnych faz cyklu menstruacyjnego i wiele innych zagadnień, o których często się kobiet nie uczy.

Eve pozwala prowadzić szczegółowy dziennik aktywności seksualnej, oceniać jakość współżycia, samopoczucie i san emocjonalny. Na podstawie tych danych można dowiedzieć się więcej na temat płodności i lepiej poznać swoje ciało, by czerpać większą satysfakcję z seksu, oswoić się z cyklem i przygotować na ewentualne macierzyństwo. Na podstawie zgromadzonych danych mechanizmy stojące za Eve znajdują unikalne wzorce w cyklu każdej kobiety i powiążą je z czynnikami zewnętrznymi, jak podróże czy stres.

To wszystko zostało ubrane w zabawną szatę graficzną i uzupełnione dostępem do społeczności, ciekawostkami, quizami i wieloma elementami rozrywkowymi. Ponadto aplikacja codziennie dostarcza informacje na temat bieżącego stanu zdrowia i punktu w czasie cyklu.

Logowanie do Eve jest możliwe tym samym kontem, co do innych aplikacji producenta, można więc korzystać z nich na zmianę, zależnie od sytuacji. Dostępna jest również aplikacja dla Apple Watcha.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cykl menstruacyjny, owulacja i zdrowie – najlepsze aplikacje dla kobiet (2016)

62
03.10.2016  •  Anna Rymsza

Aplikacje mobilne pomagają w wielu obszarach życia, także dostępnych tylko dla kobiet. Dziś przedstawiam Wam kilka bardzo dobrych aplikacji do monitorowania cyklu miesiączkowego i różnych symptomów, które towarzyszą zmianom, zarówno pod kątem starania się o ciąże, jak i unikania jej. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie zastąpi sumiennej kontroli organizmu i że skuteczność naturalnej antykoncepcji bardzo zależy od stanu zdrowia i trybu życia kobiety, a także od doświadczenia, znajomości własnego ciała i koniecznie współpracy w związku. Nawet nieprzesypianie całej nocy ma wpływ na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy