Eve by Glow - Period Tracker Eve by Glow - Period Tracker

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Eve to aplikacja dla młodych kobiet, pomagająca śledzić i kontrolować stan zdrowia i życie seksualne, profesjonalnie i z humorem jednocześnie. Eve pomaga zrozumieć takie zagadnienia, jak jakość współżycia, antykoncepcja, kontrola urodzin, owulacja, symptomy różnych faz cyklu menstruacyjnego i wiele innych zagadnień, o których często się kobiet nie uczy.

Eve pozwala prowadzić szczegółowy dziennik aktywności seksualnej, oceniać jakość współżycia, samopoczucie i san emocjonalny. Na podstawie tych danych można dowiedzieć się więcej na temat płodności i lepiej poznać swoje ciało, by czerpać większą satysfakcję z seksu, oswoić się z cyklem i przygotować na ewentualne macierzyństwo. Na podstawie zgromadzonych danych mechanizmy stojące za Eve znajdują unikalne wzorce w cyklu każdej kobiety i powiążą je z czynnikami zewnętrznymi, jak podróże czy stres.

To wszystko zostało ubrane w zabawną szatę graficzną i uzupełnione dostępem do społeczności, ciekawostkami, quizami i wieloma elementami rozrywkowymi. Ponadto aplikacja codziennie dostarcza informacje na temat bieżącego stanu zdrowia i punktu w czasie cyklu.

Logowanie do Eve jest możliwe tym samym kontem, co do innych aplikacji producenta, można więc korzystać z nich na zmianę, zależnie od sytuacji. Dostępna jest również aplikacja dla Apple Watcha.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!