r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Events from Facebook 3.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Events from Facebook to ciekawe połączenie kalendarza, organizera osobistego i różnych funkcji społecznościowych. Aplikacja zbiera informacje o zainteresowaniach użytkownika z Facebooka i na tej podstawie umiejętnie poleca imprezy, koncerty i miejsca, które warto odwiedzić i będą do tych zainteresowań pasować.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji można wybrać kategorie imprez i wydarzeń, które nas interesują – koncerty, rodzinne, sportowe, religijne, gry i tym podobne – a także miasta. Aplikacja przede wszystkim będzie prezentować wydarzenia w tym samym mieście, którymi interesują się znajomi z Facebooka. Można je tu bardzo wygodnie przeglądać.

Ponadto aplikacja ma wyszukiwarkę wydarzeń i może polecać te potencjalnie interesujące oraz przeglądać wydarzenia z danej kategorii.

Zaplanowane wydarzenia można przeglądać w wygodnym widoku kalendarza.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Events w końcu na Androidzie! Pokazujemy jak działa nowa aplikacja Facebooka

4
OPROGRAMOWANIE 13.12.2016 | Maciej Olanicki

Facebook udostępnił właśnie kolejną nową aplikację na Androida. Events from Facebook, bo o niej mowa, jest już od pewnego czasu dostępna na iOS-a, zaś wersja na system Google pojawi się lada moment w Google Play. Rozpocząć korzystanie z Events from Facebook można jednak już teraz, po pobraniu pliku APK z naszej bazy oprogramowania. Jakiś czas temu przyjrzeliśmy się świetnej polskiej aplikacji Going, która stanowi efektowny kalendarz imprez, dzięki któremu w okazałej formie można zapoznać się z ofertą kulturalną. Going. wykorzystywało przede wszystkim facebookową bazę wydarzeń. Podobne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.