Everalbum - organize your life's photos Everalbum - organize your life's photos

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Everalbum - Organize Photos jest częścią serwisu Everalbum.com, służącego do przechowywania w internetowej chmurze zdjęć z iPhone'a lub iPada, a także z Facebooka, Instagrama oraz Zdjęć Google.

Pierwszym krokiem prowadzącym do korzystania z aplikacji Everalbum będzie założenie konta w usłudze, a do tego celu można wykorzystać konto na Facebooku lub adres e-mail. Następnie przejdziemy do właściwych ustawień, w których wybierzemy usługi, z których zdjęcia chcemy zsynchronizować z naszym kontem w Everalbum. Aplikacja sama zacznie pobierać zdjęcia z pamięci iPhone'a lub iPada, a od naszej decyzji zależy, czy dorzucimy także fotografie z Facebooka i Instagrama. Jeśli się zdecydujemy, wtedy zdjęcia z tych serwisów będą wyświetlone w odrębnych katalogach.

Synchronizacja zdjęć odbywa się automatycznie i pracuje w tle, dzięki czemu pliki są natychmiast przesyłane do naszego albumu w Everalbum. Program ma też funkcję usuwania duplikatów zdjęć z pamięci urządzenia. Ciekawą opcją jest funkcja Throwbacks, która wyświetla zdjęcia dopasowane do aktualnej daty, np. z tego samego dnia sprzed kilku lat. Dostęp do naszych plików widocznych w aplikacji możemy ograniczyć, ustanawiając hasło.

W wersji bezpłatnej aplikacja Everalbum pozwala możemy przesyłać zdjęcia w co najwyżej średniej jakości. Więcej możliwości daje wykupienie usługi Everalbum Plus. Jej koszt to ok. 10 dolarów miesięcznie lub nieco ponad 8 dolarów, gdy wybierzemy subskrypcję na cały rok. Korzystając z Everalbum Plus, fotografie trafią do chmury w oryginalnej rozdzielczości, możliwe stanie się też przesyłanie filmów w jakości HD. Wersja darmowa aplikacji pozwala korzystać za darmo z zalet konta Plus przez siedem dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!