Everdo 1.0.7

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Everdo to nowoczesna aplikacja pełniąca funkcje organizera osobistego, która kierowana jest do osób zarządzających swoim czasem zgodnie z metodą GTD (Getting Things Done).

Program z powodzeniem wykorzystać można do organizacji codziennych obowiązków i zadań do realizacji, jak również pracy nad projektami w firmie itp. Everdo pozwala tworzyć nowe projekty, zadania w ich obrębie, a także przestrzenie na notatki. Dla każdej pozycji TODO możliwe jest dodawanie różnego typu informacji na jego temat – np. kiedy zadanie ma zostać wykonane, jakiego wymaga czasu i wysiłku oraz powiązanych z nim tagów i kontekstów. Te ostatnie ułatwiają filtrowanie i wyszukiwanie informacji w obrębie aplikacji.

Pomimo wielu niewątpliwych zalet Everdo takich jaki dopracowany interfejs graficzny, zestaw ciekawych funkcji czy wsparcie dla skrótów klawiszowych program nie jest wolny od wad. Jako jedną z nielicznych wymienić należy brak polskiej wersji językowej, co w połączeniu z dosyć bogatą funkcjonalnością może odstraszyć początkujących użytkowników.

Aplikacja stworzona została na bazie technologii Electron i dostępna jest dla platformy Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!