r   e   k   l   a   m   a
reklama

Evermotion Communicator 2.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Evermotion przygotowała kolejną wersję swojego komunikatora, który wprowadza sporo ciekawych rozwiązań znanych z iPhona na pulpity naszych PC.

Nowa edycja komunikatora EC 2, nie przypomina w niczym swojego poprzednika. Zmianom uległ nie tylko interfejs, który został niewątpliwie zainspirowany telefonem iPhone, ale również funkcjonalność całej aplikacji. Dzięki wbudowanemu instalerowi wgrywanie nowych dodatków nie było jeszcze tak proste. Ponadto Evermotion Communicator 2 został poszerzony m. in. o możliwość komunikowania się w obrębie takich sieci jak ICQ, Yahoo, Skype, AIM, MSN, Gadu-Gadu, Tlen, Jabber czy sieć lokalna. Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie projektu, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

W najnowszej kompilacji EC poprawiono stabilność działania komunikatora i dodano kilka nowych funkcji przyspieszających pracę z programem. Programiści zaimplementowali m. in. funkcję szybkiego otwierania rozmów (wystarczy wcisnąć klawisz WINDOWS+F3, wpisać nazwę rozmówcy i wcisnąć klawisz ENTER), możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy rozmówcami (klawisz CTRL+TAB) czy przewijania listy kontaktów podobnie jak ma to miejsce w iPhonie (wykorzystanie myszki).

Najnowszą wersję komunikatora EC 2.1 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial