r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote 4.5.0.1136

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Evernote to jeden z popularniejszych, wieloplatformowych programów do sporządzania notatek. Jest dostępny na telefonach z systemem Android, iOS i Windows Phone oraz na komputerach Mac i PC. Można także skorzystać z wersji przeglądarkowej narzędzi.

Aby skorzystać z Evernote należy posiadać konto, które można założyć za darmo poprzez aplikację. Po zalogowaniu się użytkownik dostaje dostęp do wszystkich swoich notatników i zgromadzonych w nich notatek.

r   e   k   l   a   m   a

Menu główne dzieli się na 4 kolumny. W pierwszej znajdują się przyciski zapewniające szybki dostęp do stworzenia nowych notatek tekstowych, audio, dodania zdjęcia z galerii lub zrobienia nowego. Następna kolumna to „najnowsze”, gdzie znajdują się, jak sama nazwa wskazuje, najnowsze notatki. W trzeciej kolumnie widnieją miniatury wszystkich notatników. W tym miejscu nie można notatników dodawać, ani usuwać. Ostatnia kolumna to „znaczniki”, czyli podział notatek poprzez słowa kluczowe.

Tworzenie nowej notatki jest banalnie proste. Wystarczy wpisać tytuł i przejść do edycji treści. W treści można dodać listę, pole wyboru, zdjęcia lub dodać nagranie. Nie ma jednak możliwości pogrubiania, podkreślania lub zakreślania tekstu. Na dolnej belce widnieje również możliwość dyktowania notatki. Funkcja ta niestety nie jest dostępna dla języka polskiego.

Aby zapisać notatkę, wystarczy kliknąć strzałkę wstecz. Notatka zostaje zsynchronizowana z kontem Evernote.

Jako kafelek można przypiąć skrót do aplikacji oraz skróty do tworzenia nowej notatki bądź edycji już istniejącej. Evernote daje możliwość posiadania konta premium, które pozwoli zabezpieczyć notatki hasłem PIN, zwiększy limit przesyłania danych w miesiącu oraz daje opcję pobierania notatek do pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Evernote w wersji Premium teraz za darmo dla klientów T-Mobile

25
OPROGRAMOWANIE 14.01.2015 | Paweł Piskurewicz

Sieć T-Mobile we współpracy z Evernote postanowiła powtórzyć zeszłoroczną promocję, w ramach której użytkownicy mogli uzyskać darmowy dostęp do kont Premium. Aby z niej skorzystać wystarczy być abonentem, bądź też posiadać numer prepaid. Evernote to jedna z najpopularniejszych platform do zarządzania naszymi notatkami. Dostępna jest z poziomu przeglądarki, a także aplikacji dla wielu systemów w tym: Windows, OS X, Androida, iOS, Windows Phone, czy też Windows 8 w trybie modern. Do większości zastosowań wystarczy darmowe konto, jednak bardziej wymagający użytkownicy mogą zwrócić się w stronę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.