Evernote Evernote 4.5.0.1136

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Evernote to jeden z popularniejszych, wieloplatformowych programów do sporządzania notatek. Jest dostępny na telefonach z systemem Android, iOS i Windows Phone oraz na komputerach Mac i PC. Można także skorzystać z wersji przeglądarkowej narzędzi.

Aby skorzystać z Evernote należy posiadać konto, które można założyć za darmo poprzez aplikację. Po zalogowaniu się użytkownik dostaje dostęp do wszystkich swoich notatników i zgromadzonych w nich notatek.

Menu główne dzieli się na 4 kolumny. W pierwszej znajdują się przyciski zapewniające szybki dostęp do stworzenia nowych notatek tekstowych, audio, dodania zdjęcia z galerii lub zrobienia nowego. Następna kolumna to „najnowsze”, gdzie znajdują się, jak sama nazwa wskazuje, najnowsze notatki. W trzeciej kolumnie widnieją miniatury wszystkich notatników. W tym miejscu nie można notatników dodawać, ani usuwać. Ostatnia kolumna to „znaczniki”, czyli podział notatek poprzez słowa kluczowe.

Tworzenie nowej notatki jest banalnie proste. Wystarczy wpisać tytuł i przejść do edycji treści. W treści można dodać listę, pole wyboru, zdjęcia lub dodać nagranie. Nie ma jednak możliwości pogrubiania, podkreślania lub zakreślania tekstu. Na dolnej belce widnieje również możliwość dyktowania notatki. Funkcja ta niestety nie jest dostępna dla języka polskiego.

Aby zapisać notatkę, wystarczy kliknąć strzałkę wstecz. Notatka zostaje zsynchronizowana z kontem Evernote.

Jako kafelek można przypiąć skrót do aplikacji oraz skróty do tworzenia nowej notatki bądź edycji już istniejącej. Evernote daje możliwość posiadania konta premium, które pozwoli zabezpieczyć notatki hasłem PIN, zwiększy limit przesyłania danych w miesiącu oraz daje opcję pobierania notatek do pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!