r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote 2.0 dla Androida do pobrania już w poniedziałek

Strona główna Aktualności

W poniedziałek ukaże się wersja 2.0 klienta Evernote przeznaczonego dla urządzeń z systemem Android. Według szefa Evernote, Phila Libina, jest to najbardziej zaawansowany program tej firmy wydany na urządzenie mobilne.

Wersja 2.0 aplikacji została zaprojektowana od podstaw i posiada wiele nowych funkcji. Jest atrakcyjniejsza, szybsza i bardziej rozbudowana niż wersja 1.x a ponadto można jej używać na szerszej gamie urządzeń. W tej wersji główną zmianą jest integracja wyników wyszukiwania Evernote z wynikami wyszukiwarki Google. Do notatek można dodawać wiele załączników a użytkownicy płatnych kont Premium mają możliwość korzystania z notesu offline, dotychczas dostępnego jedynie w wersji dla iPhone'a.

Zapowiedzi premiery programu towarzyszyło ogłoszenie pierwszej w historii umowy serwisy Evernote z operatorem sieci komórkowej. Użytkownicy japońskiej sieci NTT DoCoMo, którzy kupią telefon oparty o system Android przed majem 2011 roku otrzymają gratis roczną subskrypcję konta Premium. Libin planuje podpisanie podobnych umów z dostawcami w innych krajach.

r   e   k   l   a   m   a

Evernote 2.0 dla Androida będzie będzie można pobrać z Android Market lub ze strony domowej. Użytkownicy chcący wypróbować usługę mogą skorzystać również z darmowych klientów Evernote dla systemów Windows i Mac OS X, które znaleźć można w kategorii PROGRAMY -> Dom -> Organizery osobiste.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.