reklama

Evernote Hello — aby pożegnać wizytowki

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Sądząc po stanie biurek wiele osób jeszcze nie dojrzało do odejścia od (zazwyczaj) prostokątnych kartoników z danymi kontaktowymi, ale tym, którzy gotowi są z nich zrezygnować, może pomóc Evernote. Firma znana z aplikacji do robienia notatek w chmurze jakiś czas temu rozszerzyła swoją działalność, dodając między innymi aplikację do zarządzania kontaktami.

Pierwszą wersję aplikacji Hello Evernote zaprezentował tuż przed końcem zeszłego roku. Aplikacja służy do zapisywania informacji kontaktowych, ale w przeciwieństwie do książki adresowej, pokazuje geotagowane zdjęcia poznanych osób, a nie nazwiska.

Najnowsza wersja Hello idzie o dwa kroki dalej. Po pierwsze, pojawiła się wersja Hello dla urządzeń z Androidem. Aplikacja doczekała się ponadto integracji ze stosownym do jej przeznaczenia serwisem społecznościowym — nastawionym na kontakty zawodowe LinkedIn. Wydanie dla Androida ma możliwość integracji z książką adresową systemu i połączenia adresów e-mail z profilami na LinkedIn. Ponadto, na podstawie wydarzeń zapisanych w kalendarzu aplikacja znajduje osoby, które prawdopodobnie tam spotkamy. Integracja z serwisem jeszcze nie znalazła się w wersji dla iOS.

Więcej na temat aplikacji można przeczytać na blogu Evernote. Aplikację można pobrać z Google Play.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama