Evernote Scannable Evernote Scannable version 2.4

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Evernote Scannable to skaner dokumentów stworzony przez autorów popularnego notesu Evernote. Aplikacja umożliwia nie tylko szybkie skanowanie, ale także przekształcanie danych i ich sprawne zapisywanie w telefonie.

Sporym zaskoczeniem przy pierwszym uruchomieniu jest brak potrzeby logowania na jakiekolwiek konto. Program wita nas krótkim wprowadzeniem, by po chwili przejść do głównych możliwości, czyli skanera. W przypadku dokumentów w dobrej jakości nie będzie nawet potrzeby dotykania telefonu, Evernote Scannable sam wyskaluje i sfotografuje dokument.

W przypadku wybranych treści takich jak np, wizytówki możemy zeskanowane dane w prosty sposób dodać do książki adresowej, czy też odnaleźć wybraną osobę w bazie Linkdin. W menu udostępniania znajdziemy oczywiście Evernote oraz inne metody takie jak mail, czy też AirPlay.

Evernote Scannable współpracuje także ze specjalnymi skanerem ScanSnap Evernote Edition, dzięki któremu zeskanowane pliki trafią do naszego telefonu. Aplikacja dostępna jest za darmo i posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Moduł skanowania i rozpoznawania dokumentów działa bardzo dobrze, co sprawia, że na chwilę obecną jest to jedna z lepszych i najszybszych aplikacji tego typu na iOS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!