r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote Scannable 2.2

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR

Evernote Scannable to skaner dokumentów stworzony przez autorów popularnego notesu Evernote. Aplikacja umożliwia nie tylko szybkie skanowanie, ale także przekształcanie danych i ich sprawne zapisywanie w telefonie.

Sporym zaskoczeniem przy pierwszym uruchomieniu jest brak potrzeby logowania na jakiekolwiek konto. Program wita nas krótkim wprowadzeniem, by po chwili przejść do głównych możliwości, czyli skanera. W przypadku dokumentów w dobrej jakości nie będzie nawet potrzeby dotykania telefonu, Evernote Scannable sam wyskaluje i sfotografuje dokument.

r   e   k   l   a   m   a

W przypadku wybranych treści takich jak np, wizytówki możemy zeskanowane dane w prosty sposób dodać do książki adresowej, czy też odnaleźć wybraną osobę w bazie Linkdin. W menu udostępniania znajdziemy oczywiście Evernote oraz inne metody takie jak mail, czy też AirPlay.

Evernote Scannable współpracuje także ze specjalnymi skanerem ScanSnap Evernote Edition, dzięki któremu zeskanowane pliki trafią do naszego telefonu. Aplikacja dostępna jest za darmo i posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Moduł skanowania i rozpoznawania dokumentów działa bardzo dobrze, co sprawia, że na chwilę obecną jest to jedna z lepszych i najszybszych aplikacji tego typu na iOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Evernote Scannable dla iOS zapewni błyskawiczne skanowanie dokumentów

9
OPROGRAMOWANIE 16.01.2015 | Paweł Piskurewicz

Wśród wielu zadań jakie przejęły na siebie urządzenia mobilne, jest też skanowanie dokumentów. Niektórzy wykorzystują w tym celu podstawowe aplikacje aparatu, inni bardziej rozbudowane programy, stworzone z myślą o tym właśnie zadaniu. Do ich grona dołączył niedawno Scannable od Evernote. Największą zaletą Evernote Scannable jest prędkość działania. Właściwie zaraz po uruchomieniu aplikacja przystępuje do wyszukiwania dokumentów i w przypadku dobrego oświetlenia, sama wykonuje jego zdjęcie. Do podstawowych operacji nie wymaga zakładania żadnego konta, ani logowania. To właśnie szybkość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.