r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Evernote zaleca reset haseł po wycieku danych

Strona główna Aktualności

Jeśli ktoś po powrocie do pracy postanowił zalogować się na swoje konto Evernote, miał z tym problemy lub zauważył zapewne obowiązkowy reset hasła. Ta sytuacja utrzymuje się od sobotniego popołudnia. Zespół administratorów Evernote wykrył i zablokował podejrzane czynności, będące prawdopodobnie próbą włamania.

Evernote informuje, że włamywaczom nie udało się uzyskać dostępu do notatek ani danych bilingowych użytkowników Premium, nic nie zostało zmienione ani nic nie zginęło. Niestety uzyskali dostęp do listy użytkowników, adresów e-mail oraz zaszyfrowanych haseł. Dlatego właśnie Evernote zaleca wszystkim użytkownikom jak najszybsze utworzenie nowego, silnego hasła (niektóre aplikacje firmy zostały wyposażone w taką możliwość). Ponadto jest ryzyko, że przestępcy spreparują e-maile wyłudzające hasła, podszywając się pod Evernote — trzeba więc mieć się na baczności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.