Everylang Everylang 5.6.1

Strona główna Windows Edukacja i nauka Słowniki i translatory
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Everylang to niewielki program, który umożliwia tłumaczenie wyrazów, fraz oraz całych zdań.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Musimy tylko wprowadzić tekst w lewej części głównego okna, a następnie wybrać język źródłowy (informacja ta może również zostać pobrana automatycznie) i język docelowy. Przy okazji Everylang umożliwia określenie usługodawcy, gdyż tłumaczenie może zostać wykonane na bazie danych pozyskanych z serwerów takich firm, jak Google, Microsoft czy Yandex.

Dodatkowym atutem jest opcja sprawdzania pisowni; w tym przypadku narzędzie korzysta z zasobów serwisu Orfo.ru. Everylang zawiera także historię tekstu wpisywanego w innych aplikacjach, pozwala na kopiowanie treści do schowka i oferuje dostęp do funkcji konwertowania danych (np. dat).

Wśród kilkudziesięciu języków obsługiwanych przez program znajdziemy: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, hiszpański, japoński, chiński i wiele, wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!