Evoker – A Magic Fantasy Game Evoker – A Magic Fantasy Game 1.7.4

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Evoker: Magic Card Game zalicza się do gatunku kolekcjonerskich gier karcianych. Główny trzon rozgrywki stanowią nie tylko pojedynki z komputerem, bądź też innymi graczami, ale też zbieranie kart i umiejętne budowanie talii.

Gra wprowadza nas w zasady świata etapami. Dopiero wraz z postępami w zabawie odblokowujemy dodatkowe elementy i tryby gry. Dzięki temu nie zostajemy rzuceni od raz na głęboką wodę. Trzon zabawy opiera się na fabularnej kampanii. Fabuła nie jest zbyt wybitna, a naszym zadaniem jest pojedynkowanie się z kolejnymi bossami.

W przeciwieństwie do wielu innych karcianek w Evoker nie mamy wpływu na nasze karty podczas samej walki. Cała strategia ogranicza się do ich odpowiedniego rozłożenia przed pojedynkiem, tak aby dopasować możliwości naszych wojowników, do kart przeciwnika. Liczy się nie tylko to jakie karty stoją na przeciw siebie, ale też to jakie znajdują się obok.

Wo wygranych pojedynkach zdobywamy nowe karty. Potyczkę możemy powtarzać wielokrotnie aby zdobyć kilka takich samych kart, a następnie połączyć je w silniejsze. Dodatkowo nasze karty zdobywają doświadczenie i awansują na wyższe poziomy (tak jak i nasz bohater). Niestety każda potyczka kosztuje nasz staminę i mana. Ta regeneruje się bardzo wolno, chyba że.. zapłacimy za to. Mikropłatności są niestety istotną częścią zabawy. Jeżeli nie chcemy z nich korzystać, powinniśmy się uzbroić w spore zapasy cierpliwości.

Oprawa graficzna prezentuje się przyzwoicie. Zarówno elementy interfejsu jak i grafiki kart wykonano dobrze. Całość ubogaca miłą dla ucha muzyka. Poza wspomnianym już trybem kampanii. Gra oferuje nam możliwość rywalizacji z innymi graczami oraz uczestnictwa w turniejach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!