EvolveSMS 5.1.7

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program
lub zeskanuj:

EvolveSMS to alternatywna aplikacja do zarządzania SMS-ami oraz MMS-ami, stworzona przez autorów popularnego klienta Twittera, czyli programu Talon.

Podstawowym zadaniem aplikacji EvolveSMS, co oczywiste, jest wysyłanie wiadomości SMS oraz MMS. Program posiada wszystkie standardowe opcje dla oprogramowania tego typu, czyli raporty dostarczenia wiadomości, możliwość blokowania hasłem dostępu do naszych SMS-ów oraz innych wiadomości itp. Możemy też tworzyć harmonogram wysyłki SMS-ów, co przydaje się, gdy koniecznie musimy kogoś poinformować o ważnej sprawie,w określonym terminie. Twórcy aplikacji przyjemnie rozwiązali też nawigację po programie. Listę wątków wysuwamy gestem od lewej strony ekranu, a poszczególne korespondencje są zaprezentowane w formie prostokąta opatrzonego zdjęciem nadawcy (jeśli mamy takowe dodane do danej osoby w książce adresowej). Z kolei we właściwej liście z wiadomościami od konkretnej osoby możemy wybrać opcję, aby nagłówek korespondencji był opatrzony fotografią nadawcy - trochę w sposób, w jaki Google w Androidzie od 5.0 Lollipop wzwyż prezentuje dane o osobach w aplikacji Kontakty.

EvolveSMS oferuje też mnóstwo opcji personalizacji wyglądu aplikacji, a motywy graficzne są utrzymane w zgodzie z google'owymi wytycznymi Material Design.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook chce, by komunikator Messenger przejął nasze SMS-y

67
14.06.2016  •  Adam Golański

Odnotowuje się w ostatnim roku malejącą popularność aplikacji społecznościowych. Wyjaśnień tego stanu rzeczy jest wiele, mówi się o znużeniu, trosce o prywatność komunikacji. Jedno wyjaśnienie naszym zdaniem trafia jednak w samo sedno. Tych społecznościowych narzędzi do komunikacji zrobiło się za dużo, ludzie nie ogarniają już tego, który z ich znajomych z czego korzysta, więc zaczynają znów korzystać z tego, co mają wszyscy – e-maili i SMS-ów. Facebook nie może sobie pozwolić na taki zwrot. Kim byłby Mark Zuckerberg, gdyby ludzie przestali spędzać swoje życie w jego serwisie? Odpowiedzią na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi