EvolveSMS EvolveSMS 5.1.8

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program
lub zeskanuj:

EvolveSMS to alternatywna aplikacja do zarządzania SMS-ami oraz MMS-ami, stworzona przez autorów popularnego klienta Twittera, czyli programu Talon.

Podstawowym zadaniem aplikacji EvolveSMS, co oczywiste, jest wysyłanie wiadomości SMS oraz MMS. Program posiada wszystkie standardowe opcje dla oprogramowania tego typu, czyli raporty dostarczenia wiadomości, możliwość blokowania hasłem dostępu do naszych SMS-ów oraz innych wiadomości itp. Możemy też tworzyć harmonogram wysyłki SMS-ów, co przydaje się, gdy koniecznie musimy kogoś poinformować o ważnej sprawie,w określonym terminie. Twórcy aplikacji przyjemnie rozwiązali też nawigację po programie. Listę wątków wysuwamy gestem od lewej strony ekranu, a poszczególne korespondencje są zaprezentowane w formie prostokąta opatrzonego zdjęciem nadawcy (jeśli mamy takowe dodane do danej osoby w książce adresowej). Z kolei we właściwej liście z wiadomościami od konkretnej osoby możemy wybrać opcję, aby nagłówek korespondencji był opatrzony fotografią nadawcy - trochę w sposób, w jaki Google w Androidzie od 5.0 Lollipop wzwyż prezentuje dane o osobach w aplikacji Kontakty.

EvolveSMS oferuje też mnóstwo opcji personalizacji wyglądu aplikacji, a motywy graficzne są utrzymane w zgodzie z google'owymi wytycznymi Material Design.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!