Evorim Free Firewall Evorim Free Firewall 2.5.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Zapory sieciowe (firewalle)
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Evorim Free Firewall to darmowa zapora ogniowa dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, dzięki której ochronimy się przed rozmaitymi zagrożeniami płynącymi z internetu.

Za sprawą Evorim Free Firewall będziemy mogli ręcznie przyznać uprawnienia każdej aplikacji i zdefiniować, czy zyska ona możliwość łączenia z internetem. Jeśli dany program zechce uzyskać taki dostęp bez naszej wiedzy, na ekranie pojawi się stosowny komunikat. Na uwagę zasługuje specjalny tryb o ciekawej nazwie, Paranoid (paranoidalny). Kiedy go aktywujemy, to żadne oprogramowanie nie będzie mogło uzyskać połączenia z internetem bez otrzymania zgody użytkownika. Na drugim biegunie mamy natomiast wariant Credulous, gdzie wszystkie programy automatycznie otrzymują dostęp do sieci.

Evorim Free Firewall zadba o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika nie dopuszczając do „wycieku” jego danych osobowych, unieszkodliwiać szeroko pojęte wirusy. Cyberprzestępcy nie będą w stanie wykorzystać luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego i rozmaitych aplikacji, by dostać się do naszego komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!