r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ewida Audit 4.0.0

Strona główna Windows Firma Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ewida Audit to program przeznaczony do zdalnego audytu komputerów w sieci oraz monitorowania komputerów i pracowników w sieci. Aplikacja umożliwia zdalne skanowanie zasobów IT bez użycia instalowanych agentów (DCOM), z użyciem zainstalowanych Agentów a także za pomocą skanowania komputerów z wykorzystaniem desktop scannera (skanowanie komputerów z USB drive do plików).

Aplikacja Ewida Audit może funkcjonować zarówno jako niezależny produkt do audytu i monitorowania pracowników, jak również w połączeniu z systemem ewidencji Ewida Standard jako kompleksowy system IT w firmie. Proces audytu w Ewida Audit podzielony jest na dwie części: skanowanie i rozpoznanie. Pierwsza część odpowiada za pobieranie źródłowych informacji (WMI, Rejestr Windows, skanowane pliki) z audytowanych komputerów. Druga to proces zamiany obiektów źródłowych w obiekty ewidencjonowane (zestawy komputerowe, urządzenia i oprogramowanie). Każdy z tych etapów może być szczegółowo skonfigurowany przez Użytkownika.

Każdy rozpoznany w audycie obiekt (zestaw komputerowy, urządzenie, oprogramowanie) posiada swoją historię od momentu utworzenia i odnotowuje wszelkie dokonane zmiany. Obiekty można łączyć relacyjnie z innymi, tworząc powiązania typu OEM, CAL lub relacje przynależności. Program umożliwia wykonywanie pojedynczych bądź okresowych audytów (audyt komputerów, audyt legalności oprogramowania). Wykonany audyt może być zakończony wydrukiem odpowiednich zestawień i raportów z programu, bądź eksportowany do systemu ewidencji IT Ewida Standard i tam dalej przetwarzany.

Drugą ważną funkcją programu Ewida Audit jest mechanizm monitorowania komputerów i pracowników w sieci. Wymaga ona zainstalowania na komputerach pracowników tzw. Agentów, czyli niewielkich modułów zajmujących się monitorowaniem bieżącej pracy komputera i aktywności pracownika. Agent pozwala m.in. na monitorowanie takich czynności jak włączenia i wyłączenia komputera, przyciśniętych klawiszy klawiatury i myszki, czasów aktywności okna na pierwszym planie i czasów bezczynności, oprogramowania i zainstalowanych urządzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.08.2017 16:06

podobny do TimeViewier tez bardzo fajny. przydatne to dla mnie poniewaz mam wielu pracownikow ktorzy pracuja na programie magazynowym, ksiegowych, fakturowym itd. http://www.m-faktury.pl i czasem popelniaja ogromne gafy, usuwaja przypadkiem dokumenty itd. i ciezko do tego dojsc.... takze teraz zdalnie ogarniam w szczegolnosci ksiegowa i osoby ktore wystawiaja z zamwoien faktury i widze co i jak. Gdy w danym dniu nagle usunal mi sie dokument, to moge dojsc do tego kto to zrobil. Fajna sprawa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.