Ewida Standard 4.2.0

Strona główna Windows Firma Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ewida Standard jest rozbudowanym narzędziem przeznaczonym do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie.

Program umożliwia prowadzenie bardzo szczegółowej ewidencji posiadanych komputerów, podzespołów komputerowych i innych urządzeń informatycznych, a także licencji na oprogramowanie. Pozwala na zarządzanie naprawami i modernizacjami sprzętu, ewidencjonowanie poniesionych kosztów, kontrolowanie okresów gwarancyjnych sprzętu i terminów wygasania licencji na oprogramowanie, ewidencjonowanie zmian lokalizacji urządzeń, przypisanie ich do konkretnych użytkowników itd.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi ze zintegrowaną tzw. "Menedżerem Obiektów", obsługa programu jest niezwykle łatwa.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. Do poprawnej pracy wymagana jest rozdzielczość ekranu 1024x768 lub wyższa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!