r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Exercise Timer

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening

Ta aplikacja to klasyczny zegar do ćwiczeń, który przyda się przy treningach bazujących na czasie, jak ćwiczenia interwałowe (HIIT) czy tabata.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze – po uruchomieniu należy wybrać schemat czasowy i dotknąć ekran, by rozpocząć odliczanie. Pod koniec odcinka każdy smartfon będzie wibrował i wyda dźwięk, więc nie trzeba obserwować ekranu. Dźwięki i wibracje można skonfigurować w ustawieniach aplikacji.

W aplikacji można także tworzyć własne schematy czasu ćwiczeń i odpoczynku. Ponadto z płatnej wersji aplikacji można korzystać na zegarkach z Android Wear, dzięki czemu nie trzeba nosić ze sobą telefonu podczas ćwiczeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
09.01.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.