Expensify - Expense Reports Expensify - Expense Reports 8.5.20.0

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Expensify - Expense Reports to rozbudowana aplikacja, służąca do zarządzania finansami i przeznaczona głównie do celów biznesowych. Program jest częścią usługi Expensify.com.

Aplikacja Expensify działa zarówno w trybie online, jak też offline, co sprawia, że dostęp do wprowadzonych do niej informacji mamy niezależnie od sytuacji. Dzięki temu można zadbać o porządek w finansach np. w trakcie podróży lotniczej, gdy mamy nieco więcej czasu na uporządkowanie spraw.

Ciekawą możliwością aplikacji jest skanowanie paragonów, z których program potrafi sam wydobyć istotne informacje, np. o wydanej kwocie i przedmiocie wydatku. Wydatki można też dodawać ręcznie. W Expensify możemy też oznaczać długość podróży oraz czas ich trwania, co może być pomocne np. podczas rozliczania delegacji i uzyskaniu zwrotu pieniędzy za koszty transportu. Dane z aplikacji można eksportować np. do plików Excela lub PDF, a także do popularnych internetowych dysków chmurowych. Program pozwala też wysyłać raporty finansowe na wskazany adres e-mail, np. naszego przełożonego w firmie.

Aplikacja Expensify oferuje wszystkie funkcje podczas trwającego 30 dni okresu testowego. Później należy zapłacić, a ceny miesięcznego abonamentu wynoszą od 5 do 9 dolarów, można też skonstruować taryfę (wraz z indywidualną ceną) w oparciu o własne potrzeby. Cennik jest dostępny tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!