r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Expensify - Expense Reports

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe

Expensify - Expense Reports to rozbudowana aplikacja, służąca do zarządzania finansami i przeznaczona głównie do celów biznesowych. Program jest częścią usługi Expensify.com.

Galeria programu

Aplikacja Expensify działa zarówno w trybie online, jak też offline, co sprawia, że dostęp do wprowadzonych do niej informacji mamy niezależnie od sytuacji. Dzięki temu można zadbać o porządek w finansach np. w trakcie podróży lotniczej, gdy mamy nieco więcej czasu na uporządkowanie spraw.

Ciekawą możliwością aplikacji jest skanowanie paragonów, z których program potrafi sam wydobyć istotne informacje, np. o wydanej kwocie i przedmiocie wydatku. Wydatki można też dodawać ręcznie. W Expensify możemy też oznaczać długość podróży oraz czas ich trwania, co może być pomocne np. podczas rozliczania delegacji i uzyskaniu zwrotu pieniędzy za koszty transportu. Dane z aplikacji można eksportować np. do plików Excela lub PDF, a także do popularnych internetowych dysków chmurowych. Program pozwala też wysyłać raporty finansowe na wskazany adres e-mail, np. naszego przełożonego w firmie.

Aplikacja Expensify oferuje wszystkie funkcje podczas trwającego 30 dni okresu testowego. Później należy zapłacić, a ceny miesięcznego abonamentu wynoszą od 5 do 9 dolarów, można też skonstruować taryfę (wraz z indywidualną ceną) w oparciu o własne potrzeby. Cennik jest dostępny tutaj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.