r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Exploity zaraz po łatkach

Strona główna Aktualności

Jak informowaliśmy w czwartek, Microsoft wypuścił czerwcowe biuletyny zabezpieczeń, a już zaledwie jeden dzień później pojawiły się w Internecie exploity - złośliwe kody wykorzystujące luki ujawnione przy okazji wypuszczenia nowych zabezpieczeń.

Wiele luk, które łatają najnowsze zabezpieczenia biuletynowe, było znanych już wcześniej, ale przynajmniej informacje o dwóch z nich opublikowano po raz pierwszy we wtorek po wydaniu łatek zabezpieczających.

Firmy zajmujące się zabezpieczeniami poinformowały o odkryciu luk w środę. Cyberprzestępcy mogą wykorzystać błędy w kodzie i za pomocą szkodliwego oprogramowania przejąć kontrole nad systemem w którym administrator nie aktualizuje na bieżąco najnowszych zabezpieczeń.

Gigant z Redmond podkreśla, że w pełni chronieni są tylko ci użytkownicy, którzy zainstalowali wszystkie czerwcowe biuletyny zabezpieczeń. Microsoft jest również świadom tego jakie zagrożenia niosą ze sobą exploity.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.