Explzh Explzh 7.80

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Explzh to aplikacja służąca do tworzenia i wyodrębniania archiwów plików. Obsługuje zarówno mniej, jak i bardziej popularne formaty, w tym oczywiście ZIP, RAR, ISO i wiele, wiele innych.

Nie tylko WinRAR

Narzędzie może okazać się ciekawą alternatywą dla kultowego WinRAR-a, bowiem poza możliwością wykonywania wspomnianych operacji, umożliwia także weryfikowanie archiwów plików pod kątem obecności ewentualnych błędów. Explzh może również naprawiać wspomniane usterki, dzięki czemu nie trzeba instalować żadnych innych programów.

Sporo przydatnych opcji

Explzh zawiera także szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym podzielimy jedno wielkie archiwum plików na kilka mniejszych, co pozwoli nam wysłać je e-mailem lub nagrać na płytę. Jeśli dysponujemy poufnymi danymi, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zabezpieczyć do nich dostęp hasłem.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia i rozpakowywania archiwów plików
  • zawiera funkcję wyszukiwania i naprawiania błędów w archiwach plików
  • pozwala dzielić większe archiwa na kilka mniejszych
  • umożliwia zabezpieczanie archiwów plików hasłem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!