Exposure

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gry polegające na likwidowaniu kolejnych fal zombiaków zawsze znajdą swoich fanów i domorośli programiści doskonale zdają sobie sprawę. Kolejnym ciekawym, a do tego bezpłatnym projektem w ramach tego popularnego nurtu jest darmowa gra Exposure. Zaprawiony w bojach wojskowy wysłany zostaje z ponoć prostą misją zwiadowczą do pewnego miasta, z którym urwał się kontakt, ale oczywiście sprawy się skomplikowały.

Szybko okazuje się, że ktoś zatruł metropolię radioaktywnymi materiałami, w rezultacie czego nie tylko zaczyna wariować nasz licznik Geigera, robiący tu za wskaźnik zdrowia, ale również zewsząd na postać wybiegają zmutowane potwory żądne mózgów. Na szczęście nie jesteśmy bezbronni. Szybkostrzelny karabin z nieskończonym zapasem amunicji pozwoli trzymać wrogów na odległość. Z bliska dostaną po prostu z kolby.

Nie ma co zgrywać bohatera. Należy dotrzeć do miejsca ewakuacji helikopterem. Błyskawicznie okazuje się, że pojedynczy przeciwnicy nie są problemem, lecz w kupie stanowią już poważne zagrożenie, zwłaszcza ci więksi, a także mocniejsi. Do tego niejednokrotnie uliczki będą zawalone i bez mozolnego niszczenia takich barykad, połączonego z regularnym likwidowaniem zombie, po prostu cało z misji nie wyjdziemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!