Express Burn 7.10

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Express Burn to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie do nagrywania danych na płyty CD, DVD i Blu-Ray. Umożliwia tworzenie i wypalanie kompilacji zawierających pliki i foldery, muzykę oraz filmy.

Program wyposażony został w funkcje do nagrywania płyt z muzyką - Audio-CD, MP3-CD i MP3-DVD, materiałami wideo - Video-DVD i Video-Blu-Ray, a także najróżniejszymi danymi. Wszystkie dostępne opcje i kompilacje zgromadzone zostały na czytelnych zakładkach. Nie zabrakło także wbudowanego odtwarzacza multimediów, który pozwala na odtwarzanie muzyki i wideo jeszcze przed ich wypaleniem na płytę.

Express Burn oferuje również narzędzia, z pomocą których wymażemy zawartość nośników wielokrotnego zapisu, stworzymy obraz ISO zawierający dane z płyty umieszczonej w napędzie, a także nagramy taki obraz ISO na nośnik. Wśród obsługiwanych systemów plików znajdziemy ISO+Joliet, Hybrid oraz UDF.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji proponowana jest użytkownikowi instalacja dodatkowych komponentów. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć wprowadzania w systemie jakichkolwiek dodatkowych zmian.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #4 13.02.2017 11:32

@Wowo987 (niezalogowany): Dzięki za info. W takim razie podziękuje.

  #3 29.06.2013 10:28

Szmira, wersja demo a pozniej kup. To nie jest bezplatne!!!

  #2 26.06.2013 07:58

Program tylko do UŻYTKU DOMOWEGO więc nie bezpłatny

  #1 17.05.2013 12:35

"This is a demo version..." - dodatkowo nie daje się normalnie odinstalować, lipa po całości :/