reklama

Expression Blend 2 SP1 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pod koniec września pisaliśmy o publicznej wersji poglądowej Service Packa 1 dla Expression Blend 2, narzędzia do tworzenia animowanych i bogatych graficznie interfejsów użytkownika do zastosowania na przykład na stronach internetowych. Teraz Microsoft wydał już finalną wersję SP1.

Przypomnijmy, że Service Pack 1 wnosi do Expression Blend 2 funkcjonalność planowaną do tej pory na przyszłą odsłonę programu - Expression Blend 2.5, której ostatnia beta pochodzi z czerwca. Oznacza to, że wersja oznaczona numerem 2.5 nie będzie już rozwijana i nie pojawią się jej kolejne kompilacje - zamiast tego cała funkcjonalność została przeniesiona do Expression Blend 2 właśnie za pośrednictwem bezpłatnego dodatku Service Pack 1.

Expression Blend 2 SP1 jest w pełni kompatybilny z wydanym równocześnie Silverlight 2.0. Instalator pakietu SP1 można pobrać z witryny Microsoftu. Nie trzeba posiadać pełnej wersji Expression Blend 2, dodatek SP1 można zainstalować także na wersji testowej, którą można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika - > Tworzenie i edycja animacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić