r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Expression Media 2.0

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Expression Media jest nowym narzędziem Microsoft do szeroko pojętego zarządzania multimediami, stworzonym na bazie oprogramowania iView. Media rozpoznaje ponad 120 formatów graficznych, wideo i muzycznych, a następnie umożliwia dowolne katalogowanie, przetwarzanie i udostępnianie zgromadzonych zasobów. W odróżnieniu od innych programów do katalogowania plików multimedialnych, Expression Media udostępnia więcej niż zwykle opcji edycji elementów, a także rekodowania wideo czy przygotowania go do publikacji w Internecie. Expression Media pozwala też na tworzenie pokazów i prezentacji zdjęć i filmów. Jest zgodny ze standardem RAW i radzi sobie z metadanymi importowanymi z aparatów.

Galeria programu

W wersji 2.0 wprowadzono wiele unowocześnień, między innymi poprawiono obsługę formatu RAW i dodano tagowanie zdjęć przy pomocy współrzędnych geograficznych. Aplikacja jest teraz także w pełni kompatybilna z Office 2007 oraz Office 2008 for Mac.

Uwaga!

Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.3.1, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.