Expression Media 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Expression Media jest nowym narzędziem Microsoft do szeroko pojętego zarządzania multimediami, stworzonym na bazie oprogramowania iView. Media rozpoznaje ponad 120 formatów graficznych, wideo i muzycznych, a następnie umożliwia dowolne katalogowanie, przetwarzanie i udostępnianie zgromadzonych zasobów. W odróżnieniu od innych programów do katalogowania plików multimedialnych, Expression Media udostępnia więcej niż zwykle opcji edycji elementów, a także rekodowania wideo czy przygotowania go do publikacji w Internecie. Expression Media pozwala też na tworzenie pokazów i prezentacji zdjęć i filmów. Jest zgodny ze standardem RAW i radzi sobie z metadanymi importowanymi z aparatów.

W wersji 2.0 wprowadzono wiele unowocześnień, między innymi poprawiono obsługę formatu RAW i dodano tagowanie zdjęć przy pomocy współrzędnych geograficznych. Aplikacja jest teraz także w pełni kompatybilna z Office 2007 oraz Office 2008 for Mac.

Uwaga!

Do poprawnej pracy programu wymagany jest zainstalowany Apple QuickTime 7.3.1, który można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!