Expression Media Reader bezpłatnie do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

W maju pisaliśmy o oficjalnej premierze nowej rodziny produktów Microsoft o nazwie Expression, a wśród nich także Expression Media. Aplikacja ta jest programem do szeroko pojętego zarządzania multimediami, stworzonym na bazie rozwiązań firmy iView, z szerszymi niż zwykle w tym przypadku opcjami edycji i prezentacji.

Teraz Microsoft wydał dodatkowe narzędzie Expression Media Reader, które jest bezpłatną przeglądarką katalogów stworzonych w pełnej wersji Expression Media. Umożliwia ono dodatkowo otwieranie katalogów zapisanych w formacie iView Media oraz Media Pro 1.5, 2.x or 3.x. Posiada także funkcję pokazu slajdów i pozwala na komentowanie oraz ocenianie zawartości. Expression Media Reader wydany został w dwóch wersjach - dla systemu Windows oraz Mac.

Expression Media Reader dla Windows można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne programy multimedialne. Wersja dla Maca dostępna jest bezpośrednio z witryny Microsoft.

Przypomnijmy, że wersję testową pełnego narzędzia Expression Media można pobrać od chwili jego premiery w maju z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Katalogowanie zasobów multimedialnych.

© dobreprogramy