Expressivo 1.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Na rynku pojawiło się Expressivo 1.4 - najnowsza wersja programu, który pozwala na automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu.

Wraz z nowym Expressivo zoptymalizowano także proces zamiany plików tekstowych na dźwiękowe. Przy pomocy Expressivo 1.4 można zamienić dowolny plik tekstowy na plik mp3 nawet o 50 proc. szybciej niż w poprzedniej wersji programu. Z innych nowych, ciekawych funkcji Expressivo 1.4, na uwagę zasługuje nowy zegarek przypominacz współpracujący z Google Calendar. Dzięki niemu, aplikacja będzie czytać wydarzenie zaplanowane w kalendarzu programu pocztowego (np. MS Outlook, Mozilla Thunderbird). Nowe Expressivo zostało również wyposażone w serwis pomocy technicznej on-line, dostępny bezpośrednio z menu programu. W wersji 1.4 program potrafi także poprawnie przeczytać znaki diakrytyczne wybranego w Expressivo języka.

Najnowszą wersję programu Expressivo 1.4.1 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Inne programy multimedialne

© dobreprogramy

Komentarze