Exterminate It! Exterminate It! 2.21.0.27

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Exterminate It! jest swego rodzajem połączeniem programu antywirusowego ze skanerem antimalware, przez co stanowi pełnoprawną ochronę komputerów przed wirusami, trojanami, aplikacjami szpiegującymi i innymi zagrożeniami bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.

Aplikacja może i nie cechuje się szczególnie atrakcyjnym wyglądem i pod tym względem z pewnością przegrywa z wieloma nowoczesnymi antywirusami, ale interfejs programu jest po prostu czytelny i łatwy w obsłudze. Skanowanie komputera możemy dokonać za pomocą jednego z czterech trybów: Smart Scan (najszybsza opcja, sprawdza zawartość pamięci i najczęściej wykorzystywanych przez wirusy miejsca w systemie plików), Full Scan (pełen skan, zajmujący najwięcej czasu ale i najbardziej dokładny), Custom Scan (ręczne wskazanie katalogów i plików do sprawdzenia) oraz Memory Scan (sprawdzenie pamięci operacyjnej, przydatne w celu wyeliminowania już uruchomionych szkodników).

Exterminate It! pozwala uchronić użytkownika przed zagrożeniami ze strony w zasadzie większości niepożądanego i szkodliwego oprogramowania, takiego jak wirusy, trojany, dialery, spyware, malware, adware, rootkity itp. Baza znanych zagrożeń jest aktualizowana codziennie, a pewną nowinką jest brak większych przeciwwskazań w celu użycia tego programu jako dodatkowego zabezpieczenia obok innego systemu antywirusowego.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji pozwala na dokonanie skanu systemu, ale uniemożliwia usunięcie wykrytych zagrożeń.
  • Możliwe jest zarejestrowanie wersji trial (testowej), która pozwala na uzyskanie pełnej funkcjonalności programu na tydzień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!