External Keyboard Helper 7.4

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury
Pobierz program
lub zeskanuj:

External Keyboard Helper Demo to wersja demonstracyjna aplikacji, która pozwala dowolnie zmienić układ klawiatury dla podłączonej do urządzenia klawiatury zewnętrznej. Z jej pomocą można modyfikować zachowanie praktycznie każdego klawisza, zmieniać położenie klawiszy modyfikujących i dodawać do układu własne znaki UTF.

W aplikacji można zmienić układ klawiatury, a także zachowanie klawiszy modyfikujących i skróty do aplikacji. W ustawieniach zaawansowanych można ustawić także, jakie znaki będą wprowadzane po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji. By przyspieszyć pracę, można wstawiać także ciągi tekstowe. Aplikacja daje dostęp także do ustawień prędkości powtarzania znaków i włączyć dźwięk naciśnięcia klawisza (wydawany oczywiście przez tablet).

Aplikacja działa z klawiaturami Bluetooth i USB. W razie problemów warto zajrzeć do Instrukcji.

Wersja demonstracyjna aplikacji pozwala przetestować wszystkie możliwości. Jedyną niedogodnością jest to, że co jakiś czas podczas pisania wstawia napis „(DEMO VERSION!)”.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zmuś klawiaturę Bluetooth i Androida do pisania po polsku

23
25.11.2015  •  Anna Rymsza

Po podłączeniu klawiatury bezprzewodowej do tabletu z Androidem często zdarza się, że wcale nie wpisuje takich znaków, jakich się spodziewamy, klawisz na prawo od spacji nie zachowuje się jak Alt, a klawisze multimedialne robią co chcą. Jest kilka sposobów, które pozwolą poradzić sobie z tym problemem. Ich skuteczność zależy niestety od tego, ile modyfikacji producent sprzętu wprowadził do systemu. Pierwszym krokiem będzie oczywiście sprawdzenie, co można zrobić w systemie. W ustawieniach klawiatury systemowej znajdziemy dział poświęcony klawiaturze sprzętowej (Ustawienia → Język i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza