ExtraMAME ExtraMAME 20.9

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ExtraMAME to platforma, która umożliwia uruchomienie bardzo starych, ale niezwykle popularnych gier na współczesnych komputerach. Znajdziemy wśród nich takie hity jak Super Mario Bros, Pac-Man, Space Invanders i tysiące innych tytułów.

Opisywane narzędzie to nic innego jak nakładka graficzna (tzw. GUI) dla innego popularnego emulatora starych konsol jakim jest MAME. W odróżnieniu od oryginału ExtraMAME jest dużo prostsze w obsłudze, nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i tuż po instalacji oferuje zestaw 11 preinstalowanych gier. To jednak nie wszystko, aplikacja wspiera ponad 11 tys. pozycji, które łatwo wyszukiwać można z poziomu odpowiedniej zakładki.

Dostępne w obrębie ExtraMAME opcje konfiguracyjne umożliwiają wyłączenie dźwięku w grach, uruchamianie gier w oknach, włączanie myszy i joysticka w oknie gry itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!