ExtractFace 6.3.4

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ExtractFace to narzędzie adresowane do użytkowników Facebooka umożliwiające wyodrębnienie danych umieszczonych w tym serwisie społecznościowym.

Jeśli chcielibyśmy pobrać z Faceboka wszystkie udostępnione przez siebie materiały, w tym na przykład zdjęcia czy filmy, wymagałoby to od nas nie lada poświęcenia. Musielibyśmy bowiem pobierać każdy plik ręcznie, spędzając na wykonywaniu powtarzających się czynności mnóstwo czasu, który możemy jednak zaoszczędzić, korzystając z programu ExtractFace.

ExtractFace umożliwia pobieranie danych z Facebooka na dysk twardy komputera do określonego katalogu, któremu uprzednio możemy nadać nazwę, by nie musieć później ręcznie porządkować ściągniętych plików. Aplikacja oferuje wiele opcji konfiguracyjnych, pozwalających chociażby na zdefiniowanie rozmiaru pobieranej fotografii.

Uwaga!

  • Do działania ExtractFace wymagane jest zainstalowanie Firefoxa w wersji Extended Support Release (aplikacja nie działa ze standardowym wydaniem przeglądarki) wraz z pluginem MozRepl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!