Eye Savior Eye Savior 1.0.1.6

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EyeSavior to aplikacja dla osób, które wiedzą, jak ważna jest ochrona oczu w trakcie codziennego korzystania z komputera.

Wielokrotnie to nie czas spędzony przed monitorem jest przyczyną bólu oczu, ale fakt, że użytkownik nie zadbał o odpowiednie ustawienie jasności ekranu. Chcąc rozwiązać ten problem warto skorzystać z EyeSavior, które umożliwia ręczną zmianę wspomnianego parametru, a także – o ile dysponujemy czujnikiem – pozwala na dostosowywanie jego poziomu w trybie automatycznym.

Korzystanie z programu EyeSavior jest wyjątkowo proste i sprowadza się do korzystania z suwaka widocznego w górnej części okna aplikacja (informacja na temat poziomu jasności monitora pojawia się niżej). Ponadto użytkownik jednym kliknięciem może aktywować opcję automatycznego dostosowywania jasności po uprzednim podłączeniu sensora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!