EyeFrame Converter 1.8.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EyeFrame Converter to darmowe narzędzie przeznaczone do konwersji klipów wideo (również z aparatów EOS) do formatów kompatybilnych z edytorem Lightworks.

Darmowa wersja programu Lightworks nie oferuje możliwości importowania zbyt dużej ilości formatów wideo. Natywna obsługa plików MOV importowanych z aparatów DSLR również nie jest zbyt wydajna. Z tego względu przed edycją materiałów wideo warto zastanowić się nad konwersją plików do formatów bardziej wydajnych i lepiej obsługiwanych przez program. Edytor Lightworks radzi sobie bardzo dobrze z obróbką w czasie rzeczywistym formatu Matrox Mpeg2 I-Frame HD, do którego możemy przekonwertować większość filmów za pomocą aplikacji EyeFrame Converter.

Jeśli format ten jest ciągle zbyt ciężki, a edycja wideo nie jest tak płynna jakbyśmy tego oczekiwali warto skorzystać z opcji konwersji do proxy. EyeFrame Converter oferuje funkcję tworzenia plików proxy (mniejsza rozdzielczość i bitrate oryginalnych odpowiedników), które umożliwiają znacznie mniej bolesną edycje materiałów wideo. Gdy chcemy wyeksportować końcowy materiał w najlepszej jakości podmieniamy pliki proxy na oryginalne i tym sposobem otrzymamy klip końcowy w najwyższej możliwej jakości.

EyeFrame Converter pozwala również na konwertowanie plików wideo do takich formatów jak DNxHD 120, DVCPro100, H264, Matrox I-Frame HD oraz ProRes HQ i 444.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!