r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FB Pages Manager Pro 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

FB Pages Manager Pro to nieoficjalna aplikacja przeznaczona do zarządzania naszymi stronami na Facebooku. Oferuje możliwości zbliżone do oficjalnego klienta dostępnego na platformach iOS oraz Android.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z programu należy zalogować się na nasze konto. Na pierwszym planie ujrzymy serwisy, na których mamy uprawnienia do moderacji. Zawierają one również informację o ilości polubień oraz nieprzeczytanych komentarzy. Fanpage możemy przypiąć do ekranu start w formie interaktywnego kafelka.

Poza publikacją nowych postów oraz moderacją starych otrzymujemy opcję śledzenia statystyk, a także edytowania danych naszej strony. Interfejs odbiega nieco od tego z oficjalnej aplikacji, wymaga chwili na poznanie. Drobne zastrzeżenia można mieć również do prędkości działania programu, jednak opóźnienia nie są zbyt duże.

W darmowej wersji FB Pages Manager Pro zapewnia nam dostęp jedynie do podstawowych możliwości. Za pozostałe musimy zapłacić około 8 zł. Jeżeli ktoś często korzysta z fanpage, będzie to dobra inwestycja. Aplikacja FB Pages Manager Pro to obecnie najlepszy menadżer stron na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.