r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FB Pages Manager Pro 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

FB Pages Manager Pro to nieoficjalna aplikacja przeznaczona do zarządzania naszymi stronami na Facebooku. Oferuje możliwości zbliżone do oficjalnego klienta dostępnego na platformach iOS oraz Android.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z programu należy zalogować się na nasze konto. Na pierwszym planie ujrzymy serwisy, na których mamy uprawnienia do moderacji. Zawierają one również informację o ilości polubień oraz nieprzeczytanych komentarzy. Fanpage możemy przypiąć do ekranu start w formie interaktywnego kafelka.

Poza publikacją nowych postów oraz moderacją starych otrzymujemy opcję śledzenia statystyk, a także edytowania danych naszej strony. Interfejs odbiega nieco od tego z oficjalnej aplikacji, wymaga chwili na poznanie. Drobne zastrzeżenia można mieć również do prędkości działania programu, jednak opóźnienia nie są zbyt duże.

W darmowej wersji FB Pages Manager Pro zapewnia nam dostęp jedynie do podstawowych możliwości. Za pozostałe musimy zapłacić około 8 zł. Jeżeli ktoś często korzysta z fanpage, będzie to dobra inwestycja. Aplikacja FB Pages Manager Pro to obecnie najlepszy menadżer stron na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.