FBReader 1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

FBReader to rozbudowany czytnik e-booków przeznaczony dla kilku różnych platform w tym mobilnych. Obsługuje najpopularniejsze formaty oraz źródła z e-bookami. Niestety w wersji dla systemu Windows Phone brakuje możliwości synchronizacji postępu czytania i biblioteki pomiędzy różnymi urządzeniami.

Wśród wspieranych formatów FBReadera znajdziemy: epub, html i fb2. Książki możemy pobierać z różnych baz OPDS (w tym dodanych przez nas), a także chmury OneDrive. Zabrakło jednak możliwości przeglądania pamięci urządzenia oraz katy SD.

Podczas czytania mamy dostęp to takich narzędzi jak translator, udostępnianie zaznaczonych fragmentów, dodawanie zakładek, czy też szybkie kopiowanie do schowka. W ustawieniach zmienimy nie tylko rozmiar i rodzaj czcionki, interlinie i sposób wyrównania. Dostępna jest także opcja automatycznego dzielnie wyrazów. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Edytować możemy prawie każdy element aplikacji oraz czytanego tekstu. Obszerne ustawienia to jedna z głównych zalet edycji dla systemu Windows Phone.

Niestety inne elementy zawodzą względem konkurencyjnych programów i wersji dla systemu Android. Zabrakło lepszego wsparcia dla możliwości oferowanych przez system Windows Phone oraz aktualizacji, które poszerzą możliwości programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi przeczytasz 52 książki w ciągu roku

30
06.01.2016  •  Anna Rymsza

Stare chińskie przysłowie mówi, że książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni. Te słowa stały się jeszcze prawdziwsze w momencie, gdy popularność zdobyły książki elektroniczne. Dla tych z Was, którzy z okazji rozpoczęcia kolejnego roku postanowili czytać lub czytać jeszcze więcej, przygotowaliśmy przegląd najbardziej przydatnych aplikacji do czytania, przeglądania i poszukiwania nowych książek. Książki na zawołanie Legimi Legimi to polska księgarnia elektroniczna, w której można nie tylko kupić e-booka, ale też czytać w abonamencie, z użyciem aplikacji. Aplikacje Legimi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych