FBackup FBackup 8.9.352

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FBackup to darmowa (zarówno wykorzystanie domowe jak i komercyjne) aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych danych zapisanych na dyskach HDD.

Program oferuje takie funkcje jak automatyczne backupy, kompresja danych do formatu ZIP, zabezpieczanie plików kopii hasłem, tworzenie kopii danych jeden do jednego, obsługa wielu lokalizacji kopii plików w tym np. dyski zewnętrzne USB/Firewire, dyski sieciowe itp. Dodatkowym walorem aplikacji FBackup jest obsługa pluginów rozszerzających możliwości narzędzia o takie funkcje jak tworzenie kopii zapasowych dokumentów, ustawień czy plików stworzonych przez programy zainstalowane w systemie Windows (dane z poczty, savy z gier itp.).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybka i całkowicie niewidoczna dla użytkownika archiwizacja nawet dużych plików pow. 5Gb, dziecinnie prosta konfiguracja
nie działają niektóre opcje, ikonka w tray'u stwarza problemy, starsze komputery dosyć mocno obciąża ALE nie na tyle żeby nie dało się pracować
ocena użytkownika
03.09.2013 11:21 • Recenzja do wersji 5.0.182

Programu używam do codziennej archiwizacji poczty (pliki nawet pow. 5Gb) na kilku komputerach w firmie opartych na systemie WinXp. Program nawet w wersji angielskiej jest banalny w obsłudze. Cała archiwizacja odbywa się w ciągu kilku do kilkunastu minut bez jakiejkolwiek informacji dla użytkownika (w przypadku anulowania wyświetlania powiadomień). Program nie jest niestety dopracowany do końca, kilka opcji nie działa mimo ich aktywacji, a kilku napewno brakuje tj. możliwość archiwizacji na ftp'a. Sporym problemem jest też ikonka w tray'u, która wyświetla cały czas jakieś komunikaty o błędach lub nawet uniemożliwia zamknięcie całego systemu ale na szczęście da się ją wyłączyć. Szału program nie robi ale swoje zdanie spełnia. Mogę go polecić z czystym sumieniem. No i jest darmowy;)