FCEUX FCEUX 2.3.0

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FCEUX to emulator NES, czyli konsoli Nintendo Entertainment System. Oferuje wiele funkcji i ustawień, dzięki którym możliwe jest dopasowanie jakości rozgrywki do własnych potrzeb. Można również celowo dostosować efekty do możliwości sprzętu z lat świetności konsoli. Jest bardzo prosty w obsłudze, przez co każdy fan Super Mario będzie w stanie spędzić kilka chwil ze swoimi ulubionymi grami z dzieciństwa.

Obsługa aplikacji może sprowadzić się tylko do wczytania pliku ROM z grą (trzeba o niego zadbać samodzielnie) i rozpoczęcia zabawy. Bardziej dociekliwi użytkownicy będą jednak mogli skorzystać z wielu opcji, które pozwolą dostosować sterowanie, grafikę, dźwięk, przyspieszenie sprzętowe i inne parametry.

Ciekawostką są wbudowane narzędzia niezwiązane bezpośrednio z grą, ale umilające ogólny odbiór programu, na przykład opcja wykonywania zrzutów ekranu, by później podzielić się nimi ze znajomymi.

Uwaga!

Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!